TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Partizánske » Bošany » Objekty » Historický objekt »

Kaštieľ Bošany na predaj

Kaštieľ Bošany na predaj

Popis nehnuteľnosti

Kaštieľ Bošany sa nachádza v obci Veľké Bošany, ktoré sú vzdialené 6 km od Topoľčian. Samotný kaštieľ je situovaný v katastri obce na hektárovom pozemku. Predmetná nehnuteľnosť pozostáva z parku (kultúrna pamiatka) a kaštieľa (kultúrna pamiatka). Kaštieľ bol postavený v roku 1776 a dal ho postaviť gróf Bošanyi svojim dvom synom. Zastavaná plocha je 421m2. Samotná stavba je tvorená suterénom, prízemím, poschodím a podkrovím. Priestory sú spojené chodbami a schodišťami na prvé poschodie a do suterénu. V kaštieli sa nachádzajú repliky dobového nábytku, zbierka trofejí, obrazov a iné. K uvedeným nehnuteľnostiam možno prikúpiť priľahlý penzión, ktorý pozostáva z ubytovacej časti s cca 45 lôžkami, reštaurácie, rokovacej miestnosti, sauny, squashu. Suterén: Kotolňa Miestnosť s trezorom Miestnosť s barovým pultom a sedením Studňa 1.Nadzemné podlažie: Priestranná predsieň 7 miestností WC Bar - sedenie pre 20 hostí 2.Nadzemné podlažie: 7 miestností zasadacia miestnosť, klubová miestnosť, pracovňa, poľovnícka miestnosť WC, sprcha kuchynka Východ na podkrovie Park: Altánok s kamennou klenbovou pivnicou parkovisko Kaskádovité jazierka s vodopádom Fontána Sedenie pre cca 30 osôb Studňa na zavlažovanie parku Bošany - Bratislava 130km Bošany - Wien cca 200km Bošany - Wien Flughafen 180km Bošany - Budapešť 200km Bošany - Piešťany 44km Bošany - Nitra 40km

Cena: 1 000 000,00 €

  1 176,47 €/m2

Kategória: Historický objekt - Predaj

Lokalita: Partizánske - Bošany
(Historický objekt - Bošany)

Zastavaná plocha: 421 m2

Úžitková plocha: 850 m2

Rozloha pozemku: 10 000 m2

Dátum aktualizácie: 17.5.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Winners Reality, s.r.o.

Mlynské Nivy 73, Bratislava
0905 Kliknite TU!

Maklér:

Miroslav Branský
0905 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk